Kis iskolák sportversenye Diákolimpia® országos döntő Békéscsaba 2015

Bátai Anna a Szigligeti Általános Iskola 6. osztályos tanulója a Kis Iskolák Versenye Diákolimpia Országos Döntőjében III. helyezést ért el 600 m-es síkfutásban 1p.55mp-es idővel.
Már az is nagy eredmény, hogy a Tapolca körzeti verseny és a Veszprém megyei döntő megnyerésével bejutott az országos döntőbe, melyet Békéscsabán rendeztek meg. Az országos döntőben időfutamát megnyerve az ötödik legjobb idővel bejutott a nyolcas döntőbe. A döntőben hihetetlen futással – ötven méterrel a cél előtt még csak ötödik volt – az utolsó métereken szerezte meg a harmadik helyet.
Panna a kis iskolák közül is az egyik legkisebb iskolából jutott el az országos döntő dobogójára. Kiváló eredménye mögött sok edzés sok métere van. Azt gondolom, eredménye nagyon szép, méltó módja Szigliget hírnevének öregbítésére. Azt még fontosnak tartom megemlíteni, hogy e kiváló sportteljesítmény mellett, Panna kitűnő tanuló – példakép iskolánk tanulói számára.

Bátai Anna továbbjutott!

Bátai Anna a Diákolimpia Kis iskolák sportverseny Veszprém megyei döntőjében 600 m-es síkfutásban 1p 55mp-es idővel aranyérmes lett és továbbjutott az országos döntőbe (Békéscsaba, 2015. június 22-25.)